Kolumbie zintenzivňuje zásah proti provozovatelům nelegálních hazardních her

Kolumbijský regulační orgán pro hazardní hry Coljuegos oznámil dokončení zátahů proti nelegálním hazardním hrám v departementech Risaralda a Quindío.

Regulátor zabavil 159 zařízení, která považoval za nelegální hazardní hry, včetně čtyř modulů pro sportovní sázení, 55 elektronických hracích automatů a 100 křesel pro bingo.

Coljuegos ve spolupráci s kolumbijskou národní policií provedl v obchodních zařízeních zátahy a pachatelům uložil pokutu ve výši 4,8 milionu kolumbijských dolarů (1 000 liber/ 1 200 dolarů/ 1 150 dolarů).

Hazardní hry v Kolumbii jsou pod státní kontrolou a soukromé společnosti je mohou provozovat pouze na základě zvláštního povolení vlády. Podle kolumbijské ústavy musí být příjmy z těchto činností použity na sociální účely.

Colhuegos uvedl, že zabavené stroje představují 2,65 miliardy korun, které nebudou použity na tyto dobré účely.
Kolumbie legalizovala některé formy online kasin v říjnu 2016 prostřednictvím zákona o elektronických hrách. V roce 2021 pak rozšířila odvětví o online bingo, okamžité hry a digitální stírací losy, což byl přímý důsledek škod, které odvětví vznikly po pandemii Covid-19.

Zdroj

Related Resources:

Automatů o reálné peníze

Nejlepšími českými online kasiny

Kasin o skutečné peníze

Online hracích automatů

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha loading...